REKLAM KONULARI

Genellikle kendi sektörümüz (kilo alma, zayıflama, vücut geliştirme, sağlıklı yaşam ve kilo kontrolü) ile ilgili reklam isteklerine daha olumlu bakıyoruz. Ancak bu başka sektörlerin reklam isteklerini kabul etmeyeceğimiz anlamına gelmemektedir.

REKLAM VERME BİÇİMLERİ

1. Tanıtım yazıları

2. Site makalemizde link verme

3. Anasayfaya banner

4. Site makalemizde banner

5. Sponsor bağlantılar

6. Önereceğiniz herhangi bir şekilde de reklam verilebilir.

SPONSORLUK TALEBİ

Kalitelibeslenme.com özellikle yemek, gıda ve mutfak işleri ile ilgili çalışmalarda ev hanımlarına ve özellikle derece yapabilecek sporculara destek olmayı prensip olarak kabul etmiştir. Bu bağlamda sponsor taleplerinin kabul edilmesi için aradığımız kriterlerden en önemlisi başarıdır.

Kasgelistirmetv.net sitesinde vücut geliştirme ve fitness gibi sporlarla ilgilenen ve sosyal medya temsilcimiz olmak isteyenler de sponsorluk talebinde bulunabilir. (Sosyal medya temsilcileri sosyal medyada sorulan sorulara bilgisi dahilinde cevap verebilir ya da ilgili uzmana yönlendirme yapar. Sitedeki makale paylaşımlarını yapar. Ziyaretçilere her türlü konuda yardımcı olur.) Bu durumda olanlar neler yapabileceklerini açıklayan yazılarını bize gönderebilirler.

Sponsorunuz olmamız ile ilgili taleplerinizi bildirmek için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. (Lütfen kendinizi tanıtan yazıyı gönderiniz.) Ayrıca herhangi bir çalışmanız için de sponsor olmamızı talep ederseniz lütfen kendinizi tanıtan bir yazıyı ve amacınızı, hedeflerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden ve iletişim sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM VE SPONSORLUK TEKLİFİ

Her türlü reklam ve sponsorluk için tekliflerinizi iletişim sayfamızdan yapabilirsiniz.