Kasgelistirmetv.net‘ de yer alan bütün yazılı içerik Kasgelistirmetv.net‘ in malıdır. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilirler. Kasgelistirmetv.net‘ de bulunan bilgiler Kasgelistirmetv.net site yönetiminin yazılı izni olmadan kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, satılamaz, alt lisansla kullandırılamaz.
Kasgelistirmetv.net isimli internet sitemiz bir blog sitesi olup, sitemizde yer alan her türlü içerik herhangi bir onay kontrolünden geçmiş olsa da bu içeriklerin tamamından yorum yapan kişiler hukuken sorumludur. TÜM ziyaretçilerimiz 5651 Sayılı Kanun, T.C.K ve ilgili diğer mevzuat uyarınca yaptıkları paylaşımlardan, yorumlardan sorumludur.
Kasgelistirmetv.net sitesindeki konular, yorumlar ya da mesajlar hakkında hukuka aykırı içerik ve/veya kişilik haklarının ihlaline dair iddia ve şikayetlerinizi yer sağlayıcı olarak hareket eden sitemize “iletişim” adresinden iletebilirsiniz. Şikayetleriniz ilgili mevzuat çerçevesinde değerlendirilerek gereği en kısa zamanda yapılacaktır.
Copyright © 2016 Vucutgelistirme.info. Tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip edin